Stavební činnost

Společnost Stavona Pelhřimov realizuje ve své stavební činnosti jak výstavbu novostaveb, tak i revitalizace rodinných nebo bytových domů. Veškeré naše služby jsme schopni poskytnout dle přání zákazníka, dodat dům na klíč se zastřešením všech základních i dokončovacích prací a to i včetně exteriéru.

Stavební činnost zahrnuje poměrně široký okruh řemesel, které si lze pod tímto představit. Tuto činnost je možné rozdělit na několik okruhů, které firma nabízí jak v rámci přímých tak i subdodavatelských služeb a prací.


Stavby na klíč

Stavby na klíč

Jednou ze stěžejních činností je stavba různých druhů objektů na klíč. První krok je zaměření a diskuze se zákazníkem o jeho představách. Poté naši zaměstnanci vytvoří rozpočet prací a materiálu. Stavbu na klíč zrealizujeme s nejvyšší možnou kvalitou.

Zateplení fasád

Zateplení fasád

Provádíme zateplení obálek budov z různých druhů tepelných izolací. Jedná se například o fasádní polystyren nebo minerální vatu.

Zemní práce

Zemní práce

Jednou z hlavních činností firmy jsou zemní, výkopové práce. Provádíme výkopy s pažením i bez něj. Techniku volíme dle dostupnosti terénu. Společnost také zajištuje kontejnerovou dopravu, popřípadě používáme k vyvážení zeminy ze špatně dostupného místa dumper.

Stavební práce albixon

Stavební práce albixon

Naše firma se v posledních letech začala specializovat na stavební přípravu a práce pro bazény značky Albixon. V první řadě se jedná o stavební přípravu pro usazení samotného bazénu. Spočívá v tom, že vytvoříme odpovídající výkop pro daný typ bazénu.

Pronájem lešení

Pronájem lešení

Naše firma provádí výstavbu a pronájem lešení. Stavíme lešení podle předepsaných postupů. Naším hlavní kritériem je bezpečnost. Máme k dispozici lešení o šířce 730 mm.